Wyniki konkursu plastycznego Portret Misia Paddingtona

🐻 ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 🐻🐻

21 listopada 2022 r. jury w składzie: Maria Kosińska – plastyczka i instruktorka Domu Kultury „Borki”; Marta Trojanowska – kierowniczka Filii nr 9; Anna Fabiszewska – bibliotekarka Filii nr 9 miało do podjęcia naprawdę trudną decyzję. Widać bowiem było, że wszystkie portrety stworzone zostały z ogromnym sercem. Zachwyciła nas też mnogość technik – w ruch poszły kredki, mazaki, farby, filce, guziki, plasteliny, koraliki, a nawet dary jesieni.

Zdajemy sobie też sprawę, że przy wielu portretach – ze względu na wiek uczestników – pomagali rodzice. Są wśród nich jednak prace całkowicie samodzielne, są i takie, w których, mimo tej pomocy, widać znaczącą pracę dziecka – te dwie grupy oceniane były przez nas najwyżej.

A oto zwycięzcy:

1 miejsce – Kaja Walasik z Publicznego Przedszkola nr 19

2 miejsce ex aequo: Ivo Bińkowski (PP nr 19) i Lena Antoniewicz (PP nr 19)

3 miejsce ex aequo: Maja Ruszczyk (PP nr 19) i Zuzanna Zielińska (PP nr 25)

Równorzędne WYRÓŻNIENIA:

Kacper Bilski (PP nr 25)

Natalia Wiśniewska (PP nr 25)

Magdalena Kaim (PP nr 25)

Emilia Sinior-Sokołowska (PP nr 19)

Jacek Sinior-Sokołowski (PP nr 19)

Kaja Grobel (PP nr 19)

Jan Jankowski (PP nr 19)

Fabian Kowalski (PP nr 19)

Natalia Figura (pp nr 19)

Natalia Kowalczyk (PP nr 19)

Aleksandra Biernat (PP nr 25)

Lena Poneta (PP nr 19)

Wszyscy laureaci i wyróżnieni otrzymają dyplomy i nagrody książkowe (I, II i III miejsce – zestaw książek). Pozostali uczestnicy otrzymają zaś pamiątkowe dyplomy.

GRATULUJEMY!!!