Spotkanie z Elizą Mikulską i zaczarowaną panią bibliotekarką w Filii nr 9

18 listopada 2022 r. sześciolatki z Publicznego Przedszkola nr 19 spotkały się z pisarką Elizą Mikulską i wzięły udział w prawdziwym spotkaniu autorskim! I to jakim!

Pani Eliza zaczarowała dzieci opowieścią o tym, jak tworzy się książkę, przeczytała też fragmenty swojej powieści „Zaczarowana pani bibliotekarka”. Ale to nie wszystko! Były zgadywanki, wyliczanki, wspólne śpiewanie i pokazywanie, a dzieciaczki mogły wykazać się znajomością postaci z baśni i bajek. To był wspaniale spędzony czas.

Pięknie dziękujemy Autorce za cudowne, dynamiczne spotkanie z dziećmi, a przedszkolakom za aktywność i gotowość do podejmowania wszystkich zadań! Fotorelację ze spotkania można obejrzeć na stronie facebookowej Filii nr 9.