Kicia Kocia i wspólne miganie

Filia nr 9 nawiązała współpracę z kolejnym radomskim przedszkolem, a dokładnie Publicznym Przedszkolem nr 13, a mali czytelnicy spotkali się z Kicią Kocią, która odwiedziła ich wraz z bibliotekarką.

Było naturalnie wspólne czytanie, śpiewanie, rozmawianie, przybijanie piątek i żółwików z Kicią Kocią, przytulanie oraz… miganie. A to dlatego, że w książeczce „Kicia Kocia na placu zabaw” pojawia się niesłyszący Antek, który mówi rękami…

Czy przedszkolaki zaprzyjaźniłyby się z nim? No pewnie, potrafiłyby już bowiem zamigać mu „dzień dobry”, a nawet pochwalić się, że potrafią pokazać, jak jest kot, pies, żółw, goryl, a także… biblioteka – oczywiście!

W przeprowadzonych dwukrotnie zajęciach wzięły udział wszystkie dzieci uczęszczające do PP13.

Więcej zdjęć na profilu facebookowym filii nr 9.