Otwieramy „Galerię Sznurkową”!!!

Czy w bibliotece można:

– znaleźć między półkami Misia Paddingtona w odwrotnie założonym kapeluszu?

– poćwiczyć równowagę, podnosząc ogromnego tekturowego konia (czując się przy okazji jak Pippi Pończoszanka)?

– napisać kilka liter na starej maszynie do pisania?

– uczestniczyć w dzikiej bitwie na poduchy?

i wreszcie:

– zobaczyć swoją pracę wiszącą na ścianie?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedzieliście słowem: NIE, to znak, że musicie przyjść do Filii nr 9 na zajęcia z przedszkolakami.

28 maja 2022 r. zainicjowaliśmy wspólnie z przedszkolakami naszą biblioteczną „Galerię Sznurkową”, w której będziemy eksponować prace małych artystów. Były nawet cukierki, wszak to poważne otwarcie.

Na początek prezentujemy prace przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 19, które zostały wykonane w ramach warsztatów z okazji Światowego Dnia Sztuki. Prace te są twórczą interpretacją… muzyki! Jednym słowem mali artyści słuchali i… malowali to, co słyszeli. A co słyszeli? Może uda Wam się zgadnąć podczas oglądania prac?