Baśnie z sześciu stron świata – Anna Woźniak

Zapraszamy 22 kwietnia (piątek) o godz. 18.00 do wspólnej wędrówki po światach opowieści – tradycyjnych, literackich i osobistych. Na kolejnym spotkaniu z cyklu Baśnie z sześciu stron świata Ania Woźniak (Opowieści z Walizki) zabierze nas do krain, zanurzonych w cieniach i blaskach, smutkach i radościach, byciu i niebyciu. Usłyszycie wzmacniające opowieści na czas trwogi, historie, które pomagają przetrwać trudny czas. Spotkajmy się. Niech połączą nas opowieści o tym, że „życie zwycięży śmierć, a światło zwycięży ciemność” (Wołodymyr Zełenski).
Opowieściom towarzyszy muzyka na żywo: handpan, cytra węgierska, okaryna.

Anna Woźniak – opowiadaczka, animatorka kultury, inicjatorka i koordynatorka projektów edukacyjnych i artystycznych. Od 2015 r. współtworzy artystyczna grupę Opowieści z Walizki, w której wspólnie z Joanną Sarnecką realizuje spektakle narracyjne. Występuje na festiwalach, w muzeach, domach kultury, bibliotekach, świetlicach, więzieniach. Wstęp wolny.