Warsztaty z arteterapii

Czasem trudno złapać oddech w otaczającym nas świecie. Wszyscy borykamy się z obciążeniami w pracy i nadmierną ilością codziennych obowiązków. Fakt wybuchu wojny w sąsiadującej z Polską Ukrainie tym bardziej przytłacza.
Dlatego chcielibyśmy zaproponować wyciszającą odskocznię.
Zapraszamy na krótki cykl warsztatów plastycznych z arteterapii. Jest to wykorzystywanie różnego rodzaju form sztuki (czytanie, muzyka, plastyka, taniec, teatr) w procesie terapeutycznym oraz rehabilitacyjnym dzieci i dorosłych. Zajęcia są przeznaczone dla osób dorosłych. Nie trzeba być uzdolnionym artystycznie, by móc wziąć udział w nich udział.

Zapisy na warsztaty trwają do środy, 13.04.2022 r. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy przez formularz – LINK DO FORMULARZA

Wydarzenie odbędzie się 14.04.2022 o godz. 17:00 w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 12.

Wstęp bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

Мастер-клас з арт-терапії

Іноді важко перевести дух у навколишньому світі. Ми всі боремося з навантаженням на роботі та надмірними щоденними обов’язками. Тим більш приголомшливим є той факт, що в наш час в сусідній Україні почалася війна.
Слідуючи цим шляхом, ми хотіли б запропонувати заняття для духа.
Запрошуємо вас на невелику серію арт-терапевтичних майстер-класів, в яких використовується творчий процес завдяки мистецтву, що дозволяє отримати психологічну підтримку, розвинути свою особистість та поглибити самосвідомість.
Щоб взяти участь у нашому майстеркласі, не обов’язково бути талановитим. Запрошуємо дорослих.

Реєстрація на заняття триває до 7 квітня 2022 року до 15:30 – кількість місць обмежена.

Записи: LINK DO FORMULARZA

Заняття відбудуться 08.04.2022 о годині 17:00 в Головній Бібліотеці що на вулиці Пілсудского 12.

Вхід безкоштовний. Ласкаво просимо!