KONKURS FOTOGRAFICZNY

Jeśli uwielbiasz czytać książki i się przebierać oraz lubisz wcielać się w bohaterów przeczytanych powieści, ten Konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki Dla Dzieci, którego obchody zaplanowaliśmy w dniu urodzin słynnego duńskiego baśniopisarza – Hansa Christiana Andersena, czyli 2 Kwietnia 2022, Miejska Biblioteka Publiczna ZAPRASZA dzieci i młodzież do udziału w Bibliotecznym KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM –  „MOJA ULUBIONA POSTAĆ Z KSIĄŻKI”
Czekamy na Wasze zdjęcia na których będziecie przebrani za postaci z książek.
Stwórzmy wspólnie galerię ulubionych bohaterów z książek!

Kilka szczegółów:
Przebierz się za ulubioną postać z książki (bajki, baśni, lektury itd.)
Weź ze sobą swoją ulubioną książkę
Zrób sobie zdjęcie w przebraniu/ lub poproś o zrobienie sobie zdjęcia np. w domu lub plenerze.
Adres e-mail do przesyłania prac: promocja@mbpradom.pl
W temacie emaila należy podać: Imię i Nazwisko, wiek, tytuł książki i autora – imię postaci z książki np. (np. Adam Nowak, 6lat, „Felix, Net i Nika”, autor Kosik Rafał)
Termin nadsyłania zdjęć: 31 marca 2021 r.
Ogłoszenie wyników: 2 kwietnia 2022 (podczas wydarzenia z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci)
Konkurs ma II kategorie dla dzieci w wieku : 6-14 lat I kategoria (3-8) II kategoria (9-16)
Nagrody rozdamy dzieciom, których zdjęcia będą wyróżniać się największą kreatywnością.
Warunek jest jeden. Na zdjęciu musi być ulubiona książka.

Konkurs fotograficzny – klauzula i zgody
regulamin konkurs foto