LERNI – Kursy językowe

Szósty rok z LERNI

Po raz szósty Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu podpisała umowę z firmą Funmedia. Umowa umożliwia Czytelnikom dostęp do bezpłatnych kursów online. Pakiet szkoleń internetowych dostępny jest na platformach multimediów edukacyjnych grupy Funmedia: LERNI

Platforma „LERNI” umożliwia naukę pięciu języków obcych (angielski, angielski biznesowy, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski) na poziomach znajomości A1-B2. Atrakcyjna, nieskomplikowana formuła kursów zapewnia

• 1000 lekcji multimedialnych z wieloma modułami: gramatyka, ćwiczenia, fiszki, foto-lekcje, słowniki, video, nagrania audio, dyktanda, gry edukacyjne,
  • panel nauczycielski do tworzenia grup, zarządzania ich pracą oraz analizy wyników,
  • moduł tworzenia własnych list słówek,
  • dostęp do platformy na wszystkich urządzeniach: komputer, smartfon, tablet, tablica interaktywna.

Aby skorzystać z oferty szkoleń internetowych należy odebrać bezpłatny kod aktywacyjny w filii MBP:
Filii nr 1, Filii nr 2, Filii nr 6,
Filii nr 10, Filii nr 16 oraz w Czytelni i Wypożyczalni Biblioteki Głównej.

Kody dostępne będą od 15.01.2022. Kod umożliwia dostęp do wszystkich oferowanych kursów przez cały najbliższy rok (do 14 stycznia 2023 r.). Wszystkie kody dostępu do platformy przekazane Czytelnikom w poprzednich latach są również aktywne do 14 stycznia 2023 r. Dlatego osoby, które nie miały możliwości z nich skorzystać w minionej edycji, mają szansę wziąć udział w szkoleniach. Zapraszamy po odbiór kodów.
Liczba dostępów ograniczona!

Krótka instrukcja aktywacji szkolenia:

1. W celu aktywacji kodu dostępowego należy wejść w link http://lerni.us/aktywacja.
  2. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, za pomocą którego będzie odbywało się logowanie do kursu oraz podać utworzone przez siebie hasło, a następnie wybrać kod promocyjny.
  3. Należy zaakceptować regulamin oraz wybrać opcję „Aktywuj kupon”.
  4. Od tej chwili można logować się na stronie www.lerni.us.