Moja Rumunia – wernisaż wystawy fotografii Doroty Wólczyńskiej

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Doroty Wólczyńskiej powstałej podczas wyjazdu do Rumunii. Wystawa rozpocznie się wernisażem 7 czerwca (piątek) o godz. 18.00 w Bibliotece Szósta Strona (ul. Kusocińskiego 13).

„Od przygody w Rumunii minęło już prawie 7 lat. W lipcu 2017 roku wraz z trójką przyjaciół, z forum Pentaxa wybraliśmy się na plener, którego celem były północne rejony Rumunii a dokładnie Okręg Marmarosz, jego wioski i bezdroża. Ten kraj zachwycił mnie i obiecałam sobie, że wrócę tam…na razie wracam wspomnieniami, którymi chcę się z Wami podzielić.” wspomina autorka zdjęć.

Dorota Wólczyńska – z zawodu nauczyciel, po godzinach fotograf, ornitolog, przyrodnik. Członek Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego, oraz Grupy Twórczej Grótfuhaszcze. Od kilkunastu lat pasjonuje się fotografią co zaowocowało wystawami autorskimi oraz udziałem w wielu zbiorowych projektach.