Biblioteka Idalin już otwarta

Biblioteka Idalin (Filia nr 15 MBP w Radomiu) przy ul. Bluszczowej 4/8 jest już dostępna dla czytelników! W oficjalnym otwarciu tej filii bibliotecznej wzięli udział m.in.: Radosław Witkowski – Prezydent Miasta Radomia, Mateusz Tyczyński – Zastępca Prezydenta Miasta Radomia oraz Sebastian Równy – Dyrektor Wydziału Kultury.

Filia nr 15 MBP została przeniesiona z ul. Wyścigowej 12 do Domu Kultury „Idalin”. Nowa lokalizacja to nie tylko wyremontowana przestrzeń biblioteczna i nowy księgozbiór. To również przestrzeń domu kultury, w której będziemy mogli organizować wydarzenia literackie. Pierwsze z nich już 8 marca (piątek) o godz. 17:00. Będzie to okazja do spotkania z Magdaleną Witkiewicz – autorką wielu poczytnych książek, takich jak „Czereśnie zawsze muszą być dwie”, „Listy pisane szeptem” czy zekranizowanej niedawno powieści pt. „Uwierz w Mikołaja”.

Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia do wypożyczania książek, które udostępniamy od poniedziałku do piątku w godzinach:

PONIEDZIAŁEK, ŚRODA, PIĄTEK: 12:00 – 18:00

WTOREK, CZWARTEK: 09:00 – 15:00