Plebiscyt na nazwy własne filii

Do 16 października trwać będzie plebiscyt na nazwy własne filii MBP w Radomiu. Swój głos można oddać na jedną, kilka lub wszystkie filie. Nowe nazwy będą obowiązywały od 2023 r.

Pod linkiem znalazły się propozycje nazw własnych przygotowane przez pracowników danej biblioteki. Zaproponowane nazwy własne podyktowane są np. lokalizacją filii, jej księgozbiorem lub ofertą edukacyjno-kulturalną.

Celem plebiscytu jest podkreślenie indywidualnego (często bardzo osiedlowego) charakteru filii MBP w Radomiu oraz wyznaczenie kierunku rozwoju. Plebiscyt odbywa się w ramach obchodów 100-lecia MBP w Radomiu.

Udział w plebiscycie jest dobrowolny i anonimowy. Ankiety w wersjach papierowych można również uzupełniać w poszczególnych filiach.