Nagroda specjalna „Lider Regionu”

Już po raz 16. nagrodzono Liderów Regionu w konkursie redakcji Echo Dnia. Uroczysta Gala Lidera Regionu 2022 odbyła się 23 września w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu.

W tym roku kapituła nagrody przy współudziale czytelników zdecydowała o nagrodzie dla 16 przedsiębiorstw oraz instytucji w kategoriach biznesowych i związanych z edukacją oraz kulturą. Poza tym nagrodzono 13 samorządów powiatowych i gminnych oraz instytucje publiczne z regionu radomskiego.

Tegoroczni laureaci to: Restauracja Pa Ta Thai, Powiat Radomski, Gmina Klwów, Mazowieckie Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia, spółka Kadex, firma Lime Store, Fundacja Krzyżanowski Partners, spółka Cerrad, Szkoły imienia 72 Pułku Piechoty w Radomiu Zakładu Doskonalenia Zawodowego, Rzemieślnicza Palarnia Kawy Nuno, Muzeum Wsi Radomskiej, firma Ekonaft Janusz Dasiewicz, spółki Print Pack Group, firma Feniks, Rewitalizacja, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zwoleniu, Salon Meblowy Meblomax, spółka Jobspot, Piekarnia Wacyn, Gmina i Miasto Mogielnica, Gmina i Miasto Skaryszew, Gmina Potworów, Gmina Kazanów, Powiat Lipski, Gmina Zakrzew, Białobrzeskie Centrum Kultury „Białe Brzegi”, Miasto Pionki, Powiat Zwoleński, gminy Wolanów i Sienno.

Laureatami nagród specjalnych zostali: profesorowie Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego w Radomiu Marzanna Lament i Sławomir Bukowski, Radomski Klub Sportowy Radomiak, Radomskie Ludowe Towarzystwo Lekkoatletyczne Optima Radom, Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu, Zakład Mleczarski Figand, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego numer 2 w Radomiu.