Kupujemy nowości

Mamy to! Miejska Biblioteka Publiczna w Radomiu realizuje zakup zbiorów bibliotecznych na kwotę 80.769,00zł ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Niebawem w Bibliotece Głównej, wszystkich Filiach i Agendach udostępnimy Państwu wydawnicze nowości, które będziemy regularnie nabywać dzięki realizacji zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0.”

O nowościach będziemy informować na bieżąco na naszych mediach społecznościowych.