BIBLIOTEKA DLA WSZYSTKICH / Бібліотека для кожного

Pl

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne zajęcia „Biblioteka dla wszystkich”.

Od 25.07.2022 r prowadzimy zapisy na zajęcia w siedzibie biblioteki lub pod numerem tel. 48 3630950. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy online 25 – 28.07.2022 od godziny 12:00.

Formularz online:

Oferujemy: gry planszowe, zajęcia integracyjne, ruchowe, umysłowe i plastyczne.

Zajęcia przeznaczone dla dzieci i młodzież z Polski i Ukrainy w wieku 6+  .

Przed dołączeniem do zajęć prosimy o wypełnienie oświadczenia przez opiekuna prawnego uczestnika zajęć.

Zajęcia oraz zapisy będą się odbywały w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomiu; ul. Osiedlowa 9, Radom (os. Ustronie).

Zadanie realizowane w ramach projektu FRSI „Biblioteka dla wszystkich. Równi, różni, ważni”.

UA

Щиро запрошуємо на літні занняття «Бібліотека для кожного»

До : філії № 1 Міської Публічної Бібліотеки в Радомі; вул. Osiedlowa 9, Радом (район Устроне).

Ми пропонуємо: настільні ігри, інтеграцію, рух, розумові та мистецькі заняття.

Форма онлайн:

З 25.07. 2022 року ми записуємо на заняття в Бібліотеці вул. Osiedlowa 9,в годинах 16:00- 17:00 (Волонтер допоможетим хто не зможе записати онлайн).

Перед тим, як приєднатися до занять, будь ласка, заповніть декларацію законного опікуна дитини.

Кількість місць обмежена.

Завдання, виконане в рамках проекту FRSI «Бібліотека для всіх. Рівні, різні, важливі».