Безкоштовні уроки польської мови для дорослих | Bezpłatne lekcje języka polskiego dla dorosłych Ukraińców

Безкоштовні уроки польської мови для дорослих  | Bezpłatne lekcje języka polskiego dla dorosłych Ukraińców

[ОНОВЛЕННЯ] Ліміт місць вичерпано. Незабаром ми почнемо підписуватися на наступні групи. Ми опублікуємо інформацію на www.mbpradom.pl

Кожної середи о 17:00 в залі № 6 на вулиці Кусотіньскего 13. Перші уроки 16 березня. Ліміт місць: 15 осіб у групі. Он-лайн реєстрація

Якщо буде великий інтерес до уроків польської мови для українців, ми запустимо ще одну групу, яка збиратиметься по понеділках у Головній бібліотеці на вул. Piłsudskiego 12. Ми будемо тримати вас в курсі деталей.

Bezpłatne lekcje nauki języka polskiego dla Ukraińców. Każda środa o godz. 17:00 w Filii nr 6 przy ul. Kusocińskiego 13. Pierwsze zajęcia 16 marca. Limit miejsc: 15 osób w grupie. Zapisy on-line.

Zajęcia poprowadzi: Marta Przychodzka – lektorka języka polskiego jako obcego, egzaminatorka Państwowej Komisji ds. Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego.

W przypadku dużego zainteresowania lekcjami nauki języka polskiego dla Ukraińców uruchomimy kolejną grupę, która będzie się spotykała w poniedziałki w Bibliotece Głównej przy ul. Piłsudskiego 12. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.