IBUK libra znowu z nami

IBUK libra znowu z nami

IBUK Libra daje Czytelnikom Miejskiej Biblioteki Publicznej dostęp do 2360 publikacji elektronicznych z kilku działów: literatura dla dzieci i młodzieży, podręczniki i lektury szkolne, literatura piękna i faktu, poradniki i przewodniki
oraz książki naukowe.

Aby z nich skorzystać:
– trzeba być czytelnikiem biblioteki,
– założyć konto i zalogować się do niego w serwisie https://libra.ibuk.pl
– następnie jednorazowo dodać do niego kod PIN.

Bezpłatne kody PIN na platformie IBUK Libra są ważne do 25 grudnia 2022 roku, a można je odebrać w Wypożyczalni i Czytelni Biblioteki Głównej oraz w każdej naszej filii.
Czytelnicy, którzy wcześniej korzystali z zasobów IBUK Libra w MBP, zachowują swoje konta na platformie, ale muszą do nich pobrać nowy kod PIN.

Każdy, kto chciałby skorzystać z powyższej usługi, a nie jest Czytelnikiem MBP, powinien dokonać zapisu w naszej bibliotece, a następie pobrać KOD PIN.
Wszelkich informacji na temat korzystania z serwisu udzielają pracownicy Wypożyczalni i Czytelni Biblioteki Głównej oraz filii.
Szczegóły także na stronie www.libra.ibuk.pl oraz w praktycznym przewodniku: https://libra.ibuk.pl/jak-zaczac-uzywac

Korzystanie z IBUK Libra w MBP jest możliwe dzięki jej przystąpieniu do Konsorcjum Mazowieckich Bibliotek Publicznych i wykupieniu (do 25 grudnia 2022 r.) dostępu do publikacji elektronicznych.

Zapraszamy do odbierania kodów!