Warsztaty kolażu

Warsztaty kolażu

Pierwszego dnia Radomska Wiosna Literacka 2023 zapraszamy na warsztaty kolażu analogowego z Krzywo Wyszło. Wydarzenie dedykowane jest młodzieży w wieku 13-18 lat. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisy online: https://tiny.pl/w3msl
Czas trwania warsztatów: 3 godz.
Na warsztatach odnajdą się zarówno osoby o artystycznych duszach, jak i wszyscy, którzy szukają ujścia dla swojej kreatywności lub po prostu chcą w twórczy sposób spędzić czas.
W trakcie spotkania Krzywo Wyszło przeprowadzi Cię przez proces techniczny, opowie o zasadach kompozycji kolażu i pomoże zaprojektować własne dzieło. Do dyspozycji będziesz miała(-ł) stare gazety, książki, makulaturę, swoje emocje i wyobraźnię. Warsztaty zakończysz stworzeniem własnej pracy, którą możesz powiesić u siebie w domu i cieszyć się własnym dziełem sztuki! W rezultacie spodziewaj się pełnego zadowolenia i… nowego hobby.
Wszystkie potrzebne narzędzia i materiały dostępne będą na miejscu. Jeśli jednak zależy Ci na użyciu konkretnego elementu / motywu, możesz zabrać własne materiały papierowe (np. gazetę, książkę czy zdjęcie).