Bookujemy Radom 5 – gra miejska

Bookujemy Radom 5 – gra miejska

W dniach 10-11 czerwca (sobota-niedziela) organizujemy piątą edycję gry miejskiej #BookujemyRadom. Gra odbędzie się w ramach 45. Radomskiej Wiosny Literackiej (10-14 czerwca). SZCZEGÓŁY GRY MIEJSKIEJ.

Łącznie ukryjemy 50 książek, które jednocześnie będą nagrodą główną w naszej grze miejskiej. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę będziecie mogli zdobyć jedną z dwudziestu pięciu nowości wydawniczych (dokładną listę tytułów i szczegółowy regulamin gry opublikujemy do 20 maja).

Jak zdobyć książkową nagrodę? Zasada jest bardzo prosta! Należy rozwiązać krótką zagadkę wskazującą lokalizację ukrytego VOUCHERA, który upoważni Was do odebrania nagrody w postaci książki. Książki będzie można odebrać w dniu gry (w godz. 12-16) lub do końca czerwca (w godz. 8-15).

 Zagadki do ukrytych VOUCHERÓW zostaną opublikowane w mediach społecznościowych naszej biblioteki (Facebook i Instagram) w sobotę i niedzielę, punktualnie o godz. 12:00. W grze może wziąć udział każdy, kto dysponuje urządzeniem mobilnym z dostępem do internetu. 

 Aktywnym uczestnikom gry, którym mimo wszystko nie uda się odnaleźć książek, planujemy przyznać dodatkową pulę nagród. Trafią one do osób, które zrelacjonują w swoich profilach w mediach społecznościowych akcję poszukiwania książek i oznaczą ją hasztagiem #BookujemyRadom

45. Radomska Wiosna Literacka i 9. Radomskie Targi Wydawnictw Regionalnych dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.