Od błazenady do fenomenologii w Pippi Pończoszance

Zapraszamy wszystkich młodych czytelników do wzięcia udziału w turnieju – Od błazenady do fenomenologii w „Pippi Pończoszance.”

Tematem konkursu są przygody oraz sposób myślenia Pippi, bohaterki powieści A. Lindgren. Uczestnicy będą mieli okazję wykazać się kreatywnością językową, umiejętnościami pracy z tekstem, znajomością popkultury czy zasad pisowni poprzez aktywny udział w konkursach.

Turniej odbędzie się 8 listopada (piątek) w godzinach 17.00 – 19.00 w Bibliotece pod Kolumnami, ul. Piłsudskiego 12.

Uwaga Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia udziału w konkursie przyjmowane są w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży (ul. Piłsudskiego 12) 0d 14 października do 5 listopada 2024r.

Uczestnikiem turnieju może być każdy uczeń klasy III – V szkoły podstawowej, który jest zapisany do biblioteki.

Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Regulamin Turnieju