RAMY – Wystawa fotografii Justyny Wolanin i Stanisława Wolanin | Galeria „6 Kadrów”

Razem z Radomskim Towarzystwem Fotograficznym zapraszamy na otwarcie naszej nowej przestrzeni wystawienniczej W Galerii „6 Kadrów” swoje prace zaprezentują Justyna Wolanin i Stanisław Wolanin. Justyna i Stanisław Wolanin, z zawodu nauczyciele, od lat są aktywnymi członkami Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Są także aktywnymi podróżnikami i członkami PTTK, dlatego większość ich zdjęć, to fotografia krajoznawcza. Na wystawie zatytułowanej „RAMY” pokażą fotografie wychodzące poza (nomen omen) ramy tego gatunku fotografii. Widoki i pejzaże połączone z nieoczywistymi kadrami, detalem i zaskakującą kompozycją tworzą formę, której nie da się jednoznacznie wpisać w fotografie krajoznawczą, ani czysto artystyczną. Fotografują dla przyjemności, aby znaleźć chwilę odpoczynku po pracy zawodowej i aby utrwalić chwile, które chcą zapamiętać na dłużej.

Galeria „6 Kadrów”
8 maja (środa) 2024., godz 18.00