Literacki wieczór improwizacyjny- występ grupy I’MPRO IMPRO

Literacki wieczór improwizacyjny- występ grupy I’MPRO IMPRO

„Literacki wieczór improwizacyjny” – MBP w Radomiu i @Otwarta – WINE CAFE – zapraszają na występ grupy I’MPRO IMPRO!
Ten już 14 czerwca (środa) o godzinie 20:00, ostatniego dnia obchodów 45. Radomskiej Wiosny Literackiej.

Występ improwizacyjny to forma teatru, w którym aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Często grupy improwizacyjne czerpią inspirację z publiczności, prosząc ją o sugestię. Podczas wydarzenia organizowanego w ramach Radomska Wiosna Literacka 2023 inspiracją będzie oczywiście… literatura. Publiczność będzie mogła podpowiadać tekst czerpiąc go z przygotowanych przez organizatorów książek.
W skład grupy wchodzą:
Łukasz Ławniczak – z zawodu programista, z serca improwizator. Współzałożyciel Centralnej Spółdzielni Komediowej – klubu komedii w samym sercu Warszawy. Improwizuje od 2007 roku nieprzerwanie występując i ucząc się od nauczycieli z całego świata w tym m.in. ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Francji.
Juliusz Roszczyk to warszawski improwizator z grupy Impy, który przez wrodzoną ciekawość wszedł wiele lat temu na scenę i nigdy daleko od niej nie odchodzi. Poza sceną filozofuje przy pieleniu własnych patisonów i ma palladyna na 21 poziomie. Lubi herbatę, klasyczną strukturę dramaturgiczną i mity Cthulhu.
Tomasz Marciniak – aktor, improwizator, absolwent wydziału aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, oraz wydziału aktorskiego Drama Centre London, a także Szkoły Impro w Warszawie i iO West w Los Angeles, gdzie uczył się już nie tradycyjnego aktorstwa, a tego improwizowanego. Występował m. in. w Teatrze Narodowym w Warszawie oraz w Cochrane Theatre w Londynie.
Bart Jurkowski – założyciel I’MPRO IMPRO. Zostawił pracę w korporacji, żeby poświęcić się teatrowi improwizacji, którego uczył się w Warszawie, Los Angeles i Chicago. Prowadzi pierwszy w Polsce kurs improwizacji stosowanej na kierunku MBA. Po godzinach wykłada na SGH oraz występuje w Musicalu Improwizowanym na scenie warszawskiego Klubu Komediowego.
Liczba miejsc ograniczona (czeka na Was 70 miejscówek). Zapraszamy serdecznie!