Tak zmienił się Radom – wernisaż wystawy Dariusz Kulika

Serdecznie zapraszamy na wystawę fotografii Dariusza Kulika „Tak zmienił się Radom” która rozpocznie się wernisażem 6 września (piątek) 2024r. o godz. 18.00.

Dariusz Kulik: Swoją przygodę z fotografią zacząłem w latach 80 ale fotografie z lotu ptaka wykonuję od 2011 roku, wtedy to powstały pierwsze tak zwane drony, do których można było podczepić aparat fotograficzny lub małą kamerkę. Dzięki rozwijającej się technice modele oferowały coraz większe możliwości, aż do czasów obecnych gdzie dron jest bardziej popularny niż aparat fotograficzny. Zapraszam na krótką podróż po naszym mieście, po czasach, które ukazują miejsca już nieistniejące, ale również te pokazujące jak zmienił się Radom.
Dariusz Kulik jest radomianinem, modelarzem, fotografem, podróżnikiem oraz członkiem RTF.