Kody Legimi

Przypominamy, że od stycznia 2024 roku zwiększyliśmy liczbę kodów Legimi. Do dyspozycji Czytelników jest 250 kodów na miesiąc. Oczywiście możecie korzystać z usługi również na urządzeniach Kindla .
Każdy daje dostęp do e-booków i audiobooków, w tym nowości wydawniczych. To usługa dla tych osób, które mają aktywną kartę biblioteczną (Radomską Kartę Kulturalną) lub Radomską Kartę Miejską.
Aby skorzystać z Legimi, wystarczy pobrać kod z biblioteki i aktywować usługę na własnym urządzeniu mobilnym (np. tablecie, smartfonie czy laptopie).
Bezpłatne kody są dostępne od pierwszego roboczego dnia każdego dnia miesiąca w:

• Biblioteka pod Kolumnami (Wypożyczalni Głównej, ul. Piłsudskiego 12) – 70 kodów,
  • Biblioteka Osiedlowa (Filii nr 1, ul. Osiedlowa 9, Ustronie) – 50 kodów,
    (Kody są wydawane 1 dnia każdego miesiąca)
  • Biblioteka na Gołębiowie (Filii nr 2, ul. Zientarskiego 1A, Gołębiów I) – 50 kodów,
  • Biblioteka Południe (Filii nr 16, ul. Barycka 2, Os. Południe) – 30 kodów,
    (Kody są wydawane 1 dnia każdego miesiąca)

zaś od piętnastego roboczego dnia miesiąca w

• Biblioteka Szósta Strona (Filii nr 6, ul. Kusocińskiego 13, Os. XV-lecia) – 50 kodów.