Spotkanie z Dorotą Masłowską

przez
37 37 people viewed this event.

Spotkanie z Dorotą Masłowską (promocja książki „Bowie w Warszawie”). Spotkanie poprowadzi Anna Spólna.

Dorota Masłowska, pisarka, dramatopisarka, felietonistka, piosenkarka i producentka muzyczna. Laureatka Nagrody Literackiej Nike za powieść „Paw Królowej” przybliży swój najnowszy dramat „Bowie w Warszawie”.  Najnowsza książka Doroty Masłowskiej to opowieść o wielkim, a przede wszystkim małym świecie i rozpaczliwym poszukiwaniu w nim wolności. Trwa gierkowska dekada lat 70. David Bowie, podróżując z Moskwy do Berlina, zatrzymuje się na krótką chwilę w Warszawie. Jego na pozór niewiele znaczący pobyt w polskiej stolicy obrósł legendą jako ucieleśnienie tego, co niedoścignione i niedostępne, smuga koloru i blasku w powszechnej szarzyźnie. Ilustracje do książki stworzył ceniony artysta Mariusz Wilczyński.

miejsce: Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu, Plac Jagielloński 15, Scena Kotłownia (zapisy on-line LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ WYCZERPANY)

PEŁNY PROGRAM 44. RADOMSKIEJ WIOSNY LITERACKIEJ

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres it@mbpradom.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook