Spotkanie z Wojciechem Chmielarzem

przez
138 138 people viewed this event.

Mistrz kryminału – Wojciech Chmielarz – będzie gościem naszej biblioteki w czwartek, 17 lutego o godzinie 17.00.

Spotkanie będzie połączone z PRZEDPREMIEROWĄ promocją „Królowej Głodu”. Niepokojące, a zarazem brawurowe połączenie postapokalipsy, horroru, science fiction, westernu i fantasy. Prawdziwy kalejdoskop gatunków. Chmielarz, jakiego nie znacie!

Spotkanie poprowadzi Małgorzata Pawlak, pracownik MBP i dziennikarka Radia Radom. Wstęp jest wolny, ale obowiązuje limit miejsc. Prosimy, by przybyć ok. 15 min. wcześniej (ze względu na konieczność wypełnienia oświadczeń covidowych).

„Autor kryminałów, dziennikarz, laureat Nagrody Wielkiego Kalibru (2015) i Wielkiego Kalibru Czytelników (2019), dziewięciokrotnie nominowany do tej nagrody. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: „Podpalacz” (2012), „Farma lalek” (2013), „Przejęcie” (2014), „Osiedle marzeń” (2016), „Cienie” (2018) i cyklu gliwickiego: „Wampir” (2015), „Zombie” (2017) i „Wilkołak” (2021) oraz thrillera psychologicznego „Żmijowisko” (2018), za który otrzymał nagrodę Złotego Pocisku i Grand Prix Warszawskiego Festiwalu Kryminalnego.
Powieść została zekranizowana dla Canal+. Po niej ukazały się kolejne thrillery – „Rana” (2019) i „Wyrwa” (2020) oraz powieści sensacyjnych „Prosta sprawa” (2020) i „Dług honorowy” (2021). 23 lutego ukaże się jego najnowsza powieść – „Królowa głodu”. Mieszka z rodziną w Warszawie”.

Biogram Autora podajemy za Wydawnictwem Marginesy.

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL:

Date And Time

2022-02-17 17:00