Spotkanie autorskie z Jarosławem Rabendą

przez
45 45 people viewed this event.

Spotkanie autorskie z Jarosławem Rabendą połączone z promocją jego książki „Testament lubieżnika”. Rozmowę poprowadzi Katarzyna Kosterna, dziennikarka Radia Radom. Jarosław Rabenda – absolwent aktorstwa PWSTviT w Łodzi. Aktor, reżyser, prozaik, lektor audiobooków. Związany z Teatrem Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu i Teatrem Capitol w Warszawie. Laureat Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu i Festiwalu Piosenki Kabaretowej O.B.O.R.A. w Poznaniu. Odznaczony medalami: „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” oraz „Bene Merenti Civitas Radomiensis”. W 2015 roku debiutował powieścią „Kiedy ślepiec płacze”.

„Szczera do bólu męska proza o relacjach, wartościach i szukaniu siebie.

Bożydarowi, wychowanemu przez despotyczną babkę, skrajną dewotkę, od najmłodszych lat wpajano, że cielesne przyjemności są największym grzechem, a pewność siebie jest tożsama z pychą. Nic dziwnego, że młody mężczyzna stroni od silnych kobiet, irracjonalnie lęka się wpływu Boga na swoje życie, a wszystkie jego związki z płcią przeciwną kończą się katastrofą. W nieporadny sposób odkrywając swoją seksualność, Bożydar szuka jednocześnie zrozumienia i odrobiny ciepła.
Testament lubieżnika to fascynująca podróż po meandrach męskiej duszy, historia gwałtownych upadków i powolnego podnoszenia się. Śmiech przeplata się tutaj z rozpaczą, miłość z nienawiścią, a wszystko okraszone zostało sporą dawką erotyzmu”

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres it@mbpradom.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Date And Time