Spotkanie autorskie z Anetą Sieradz i Magdaleną Krzesicką

przez
34 34 people viewed this event.

Pierwszego dnia RWL 2022 zapraszamy na spotkanie z Anetą Sieradz i Magdaleną Krzesicką. Spotkanie poprowadzi dr Adrian Szary.

Spotkanie odbędzie się w Kavvka Coffee, ul. Niedziałkowskiego 8/10.

Aneta Sieradz, ukończyła kulturoznawstwo na UKSW w Warszawie, aktualnie studiuje  Arteterapię na UMCS w Lublinie. Od 2008 roku należy do Grupy Literackiej „Tygiel” działającej przy SCM Arka w Radomiu, współautorka kilkunastu antologii po warsztatowych, w Arce oraz w Radomskim Amfiteatrze. W 2019 roku wydała debiutancki tomik poezji „Autodestrukcja”. Jej wiersze pojawiały się na ulicy Brackiej w Krakowie w ramach projektu „Wiersze na murach”. Laureatka regionalnych konkursów literackich. Prywatnie miłośniczka sztuki, w mniej lub bardziej oczywistej formie.

Magdalena Krzesicka – absolwentka geologii stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Autorka tomu „Samba codzienna”. Członkini Grupy Literackiej „Tygiel”. Jej wiersze znalazły się w wielu czasopismach, antologiach i na audiobookach.

PEŁNY PROGRAM 44. RADOMSKIEJ WIOSNY LITERACKIEJ

Aby zarejestrować się na to wydarzenie, wyślij swoje dane pocztą e-mail na adres it@mbpradom.pl

Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

Date And Time