III Spacer szlakiem ławek literackich

przez
22 22 people viewed this event.

Stowarzyszenie Teatr Resursa zaprasza na spacery szlakiem radomskich ławek literackich, które w ramach Budżetu Obywatelskiego zostały ustawione w przestrzeni miasta w 2021 r. Trzy różne spacery odbędą się w dniach 11-13 czerwca. W programie improwizacje teatralne w oparciu o teksty radomskich pisarzy i pisarek.

Miejsce zbiórki III spaceru: ul. Piłsudskiego 12 (ogród MBP), ławka laureata/ki Nagrody Literackiej im. W. Gombrowicza

• Nagroda Literacka im. Witolda Gombrowicz – Ogród Miejskiej Biblioteki Publicznej – „Lajla znaczy noc” Aleksandra Lipczak
  • Ziemowit Szczerek – Park Miejski im. T. Kościuszki – „Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian”
  • Witold Gombrowicz – Park Miejski im. T. Kościuszki – „Pamiętnik Stefana Czarnieckiego” Anna Litwinek – Park Miejski im. T. Kościuszki – „Dziewczyny na skrzydłach”