II spacer szlakiem ławek literackich

przez
25 25 people viewed this event.

Stowarzyszenie Teatr Resursa zaprasza na spacery szlakiem radomskich ławek literackich, które w ramach Budżetu Obywatelskiego zostały ustawione w przestrzeni miasta w 2021 r. Trzy różne spacery odbędą się w dniach 11-13 czerwca. W programie improwizacje teatralne w oparciu o teksty radomskich pisarzy i pisarek.

miejsce zbiórki: Park Gołębiów (od ul. Zbrowskiego), ławka Teresy Opoki

• Teresa Opoka – Park Gołębiów (pierwsza ławka od ul. Zbrowskiego) – „Naprawa i wypożyczanie mężczyzn”
  • Jerzy A. Wlazło – Park Leśniczówka przy ul. Fałata – „Głupi Funio”
  • Ewa Podsiadły-Natorska – Park Leśniczówka przy mostku od ul. Zbrowskiego  – „Wściekłe”