Jeszcze do 27 września czekamy na zgłoszenia osób chętnych do wzięcia udziału w dyktandzie radomskim. Dyktando rozpocznie się 29 września (sobota) 2018 roku o godz.10.00 w sali widowiskowej Ośrodka Kultury i Sztuki „Resursa Obywatelska” (ul. Malczewskiego 16). Tekst przygotował i tradycyjnie podyktuje prof. Andrzej Markowski. Do boju o tytuł mistrza mogą zgłaszać się wszyscy mieszkańcy Radomia i powiatu radomskiego. Zgłoszenia składać można osobiście (w Miejskiej Bibliotece Publicznej, ul. Piłsudskiego 12) lub elektronicznie (na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko, adres i numer telefonu.

Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród nastąpi o godz.15.00 w Bibliotece Głównej (ul. Piłsudskiego 12, s. 36).

Dla kogo pechowa trzynastka okaże się szczęśliwa? Zapraszamy do ortograficznej zabawy!

W dyktandzie może wziąć udział każdy mieszkaniec Radomia lub powiatu radomskiego. W konkursie o tytuł Radomskiego Mistrza Polskiej Ortografii nie będą brane pod uwagę prace uczestników Dyktanda Mistrzów 2017. Zapraszamy jednak Państwa do zmierzenia się z polską ortografią. Więcej informacji organizacyjnych i zasady konkursu znaleźć można poniżej:

Regulaminzgoda rodzica na udział dzieckaklauzula informacyjna RODO