Wczorajszego popołudnia (19 czerwca) otwarta została wystawa Oczami dziecka. Przedstawia ona prace plastyczne wykonane przez dzieci w minionym sezonie działalności warsztatów w „Kuźni Artystycznej” Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” w Radomiu. Wystawę w Galerii M-10 otworzyły Alicja Gryz-Wasil, kierownik „Kuźni” oraz instruktorki warsztatów – Małgorzata Jagielska i Elżbieta Raczkowska.

Wystawa przedstawia postępy uczestników zajęć, prace wykonane zostały różnymi, bardzo ciekawymi technikami, a przygotowali je: Szymon Błasiak, Ola Bodo, Maja Boniek, Zofia Bus, Agata Chamerska, Alicja Cholewińska, Ola Czerwonka, Krzysztof Dryja, Natalia Figura, Bartek Gajewski, Paulina Gielniowska, Ola Grabarczyk, Helena Gugała, Wiktoria Gutkowska, Maria Hernik, Małgorzata Iwańska-Pieczeniak, Lena Janczewska, Natalia Jelonek, Nina Jędra, Martyna Jędrasiewicz, Lena Jędrasiewicz, Zuzanna Jurczak, Hanna Karasek, Lena Karolak, Hanna Kozińska, Krzysztof Kijak, Tomasz Kijak, Anna Kruk, Hanna Kubicz, Amelia Kuras, Aleksij Kudriaczow, Natasza Kwietniewska, Kuba Lasota, Iga Leśniewska, Maria Malinowska, Martyna Małek, Martyna Martecka, Wiktoria Pośnik, Aleksandra Rajkowska, Helena Sałek, Agata Sawicka, Antoni Siara, Jan Siara, Anna Siemińska, Amelia Sulis, Hanna Stokowska, Dominika Szymańska, Dawid Tokarski, Lena Urbańska, Daria Weychman, Natalia Wosik, Daria Wiatrowska, Tymon Zawodnik.

Wystawę można oglądać do końca sierpnia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć