Szukasz mrocznych i kryminalnych wrażeń? Lubisz poznawać osoby o podobnych zainteresowaniach i pasjach? Jeśli tak, koniecznie musisz wziąć udział w naszym tajemniczym wydarzeniu literackich! Zaufaj radomskim bibliotekarzom i daj się porwać w tajemniczą podróż na spotkanie z autorem/autorką literatury kryminalnej. Wcześniej jednak nie zdradzimy, z kim i gdzie konkretnie się spotkacie. Dajcie się zaskoczyć i dołączcie do niecodziennego wydarzenia.
Spotkanie odbędzie się w nieco zapomnianym, ale ważnym dla Radomia miejscu (i nie będzie to biblioteka). Aby trafić na miejsce, trzeba będzie rozwiązać prostą zagadkę. Wskazówkę do lokalizacji, w której odbędą się spotkanie autorskie prowadzone przez Małgorzatę Pawlak, dziennikarkę Radia Radom oraz wieczór integracyjny (kryminalne kalambury, gry integracyjne itp.) opublikujemy 24 września o godz. 17:30.
Przed nami wieczór pełen kryminalnych zagadek i niespodzianek. Dołączajcie do wydarzenia na naszym Facebooku i zapraszajcie swoich znajomych! To będzie prawdziwa uczta dla miłośników literatury kryminalnej. Spotkaniu będzie towarzyszył grill, zachęcamy więc do zabrania ze sobą kiełbasek.

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Droga Mleczna, a patronatem medialnym objęła je Radomska Grupa Mediowa.