Bibliotekarz Roku 2021 to ważne wyróżnienie, bo przyznają je przede wszystkim Czytelnicy. A stanie się udziałem osoby, która wyróżniła się w pracy zawodowej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomiu w ubiegłym – 2020 – roku. Niniejszym ogłaszamy konkurs na Bibliotekarza Roku. Premiuje on między innymi profesjonalizm, podtrzymywanie dobrych relacji z Czytelnikami, kreatywność, wdrażanie nowych pomysłów czy współpracę ze środowiskiem lokalnym.

Na zgłoszenia czekamy do 5 sierpnia. Głosować może każdy Czytelnik MBP. Wystarczy wypełnić formularz – wersja online dostępna jest TUTAJ. Kandydatury można też zgłaszać pocztą tradycyjną, elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście w sekretariacie, poszczególnych agendach i filiach MBP. Papierowa wersja formularza jest dostępna we wszystkich filiach oraz czytelniach MBP, a PDF – TUTAJ.

Szczegółowe zasady przyznawania tytułu Bibliotekarza Roku określa REGULAMIN.